+48 739 095 565 ubezpieczenie@mail.com

Ubezpieczenie życia i zdrowia

 

Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Zabezpiecz swoją przyszłość i nie daj się zaskoczyć!

Ubezpieczenie życia i zdrowia

Ubezpieczenie na życie 2020 | Ubezpieczenie życia i zdrowia

 Jako Ubezpieczenia Legenc oferujemy ubezpieczenia w szerokim zakresie głównie na terenie Bieszczad i Rzeszowa. Jedną z oferowanych przez nas usług jest najtańsze ubezpieczenie na życie i zdrowie. Nasze usługi oferujemy całodobowo, możesz mieć pewność, że dzięki nam nie przepłacisz za najlepsze ubezpieczenia zdrowotne. Dzięki naszym kontaktom możesz mieć pewność, że dopasujesz ofertę do swoich oczekiwań. Oprócz Podkarpacia, działamy także na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami już dziś. 

 

Ubezpieczenie na życie – czym właściwie jest?

 

 Głównym celem ubezpieczenia na życie jest wypłata świadczenia, jednak może być to również inwestowanie lub gromadzenie części wpłacanej składki. Odszkodowanie trafia do Ciebie jako jednorazowa wypłata lub raty, natomiast w wypadku Twojej śmierci finanse trafią do Twoich bliskich wskazanych na umowie. Z myślą o sobie i najbliższych powinieneś zaopatrzyć się w powyższą usługę.

Ubezpieczenie na życie

Nadal nie jesteś pewien?

 

Skontaktuj się z naszym doradcą, a uzyskasz profesjonalne odpowiedzi i wspólnie ustalicie najlepsze warunki umowy!

 

Ubezpieczenie zdrowotne – po co?

 

 Ubezpieczenie zdrowotne to świadczenie zdrowotne, którego celem jest zapewnienie ochrony i zachowania zdrowia oraz leczenie. Powinniśmy wiedzieć, że możemy ubezpieczyć się dobrowolnie (prywatnie), a także obowiązkowo (publicznie) finansowane przez NFZ. Dlatego też warto zabezpieczyć siebie i swoich bliskich myśląc przyszłościowo. Z nami to możliwe! Już teraz możesz nawiązać kontakt z doradcami od Ubezpieczenia Legenc i ustalić szczegóły ubezpieczenia w najszybciej rozwijającej się firmie na Podkarpaciu i w skali kraju

Ubezpieczenie zdrowotne