+48 739 095 565 ubezpieczenie@mail.com

Ubezpieczenie turystyczne

 

Ciągle podróżujesz i jesteś poza domem? A może chcesz wyjechać na wymarzone wakacje z bliskimi? Nie musisz więcej szukać, ubezpiecz się z Ubezpieczenia Legenc!

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne | Ubezpieczenie podróży 

  Ubezpieczenie turystyczne zapewnia ochronę nie tylko nam, ale i naszym rzeczom. Podczas wyjazdu może przytrafić się nam wiele nieprzyjemnych niespodzianek. Zagubienie bagażu, portfela, czy innych cennych rzeczy, jakie ze sobą zabieramy, dlatego właśnie warto się ubezpieczyć. Dodatkowo kierując się do dalekich krajów, możemy zachorować na chorobę niewystępującą w naszym klimacie, koszty leczenia potrafią być bardzo wysokie, więc warto wybrać ubezpieczenie zapewniające bezpieczny powrót do Polski. Dzięki nam Twój wyjazd pozostanie w pamięci na zawsze.

Interesują Cię szczegóły?

 

Przejdź do kontaktu i zapytaj jednego z naszych doradców o więcej informacji

ubezpieczenie turystyczne w lecie

Myślisz o bezpiecznym urlopie?

 

  Marzy Ci się wysoka temperatura, dzikie plaże, błękitne wody, piaszczyste wybrzeża? Ubezpiecz się na wypadek choroby, odwołania lotu, zguby, uszkodzenia bądź kradzieży bagażu! Zwiedzaj świat, tak jak lubisz i razem z nami korzystaj z życia pełnią sił. Wybierz mądrze!

  Uwielbiasz zimę? Zdobywać szczyty, przemierzać szlaki, pokonywać stoki? Nie przejmuj się kontuzjami, zniszczeniami i kosztami leczenia. Nawet jeśli wyrządzisz komuś szkodę zapłacimy za Ciebie! Bądź bezpieczny z Ubezpieczenia Legenc! Zrób to!

ubezpieczenie turystyczne w zimie

Zabezpiecz swój wyjazd z wielu powodów

 

  Pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje życie. Niezależnie czy jesteś łowcą przygód, czy preferujesz relaks w spokoju, nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć. Planując wyjazd z biurem podróży, nadal warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie turystyczne (podróżne) i dostosować je pod indywidualne potrzeby, m.in.: wyższa kwota, dodatkowe opcje, a także uniknąć udziału własnego, które nierzadko jest wpisane w podstawowe ubezpieczenie z biura podróży. Ponadto, gdy znajdziesz się w niewygodnej sytuacji, udzielimy Ci często niezbędnego wsparcia tj. tłumacz, pomoc prawna, pokrycie zobowiązań po szkodach, transport do kraju oraz pomoc w razie kłopotów z bagażem, pojazdem oraz sprzętem. Pamiętaj także o dokumentacji nieplanowanego zdarzenia, abyśmy mogli ocenić Twoje potrzeby i zagwarantować sprawne działanie. Nie trać czasu na przeszukiwanie innych ofert. Zaufaj naszej firmie i spędź wakacje w wymarzony sposób z Ubezpieczenia Legenc! Oferta głównie skierowana do mieszkańców Podkarpacia (Rzeszowa i Bieszczad). W przypadku zamieszkania na terenie innego województwa zapraszamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy szczegóły.