+48 739 095 565 ubezpieczenie@mail.com

Ubezpieczenie majątku

 

Ubezpiecz swoje dobra materialne i nie przejmuj się nimi podczas nieobecności!

Ubezpieczenie majątku

Ubezpieczenie majątku | Ubezpieczenie mieszkania | Ubezpieczenie domu

 Mieszkasz w Rzeszowie? Warszawie? Lublinie? A może jesteś w posiadaniu regionalnych dzieł sztuki? Dla nas nie ma to znaczenia. Ubezpieczenie majątku oferowane przez Ubezpieczenia Legenc dopasowujemy do Twoich potrzeb. Posiadamy wiele ofert ubezpieczeniowych, na wypadek kradzieży mienia z budynku, pożaru, wybuchu lub innych katastrof naturalnych. Jako profesjonaliści ubezpieczymy każdy obiekt (dom, mieszkanie, domek letniskowy, altankę, nagrobek), jak i również mienie ruchome (sprzęt elektroniczny oraz biżuterie, dzieła sztuki, antyki, zbiory kolekcjonerskie, meble czy ubrania).

Dlaczego ubezpieczenie u nas?

 Korzystając z naszych usług ubezpieczeniowych, możesz zapomnieć o zmartwieniach. Niskie stawki i szeroki zakres ubezpieczanych produktów wskazuje, że nasza marka to żelazny i doświadczony filar, w którym dbamy o dobro klienta oraz nie boimy się realizacji poważnych zleceń. Przekonaj się sam, że nasza oferta jest najlepsza! Skontaktuj się z nami drogą mailową lub zadzwoń. Uzyskasz szybką, konkretną i profesjonalną poradę.

Biżuteria

Posiadłość

Dzieła sztuki

Elektronika

Te informacje nie wystarczają?

 

Przejdź do sekcji kontaktu i wypełnij formularz, napisz maila lub zadzwoń, a ktoś odpowie na Twoje pytania!

Czy warto skorzystać z ubezpieczenia majątkowego?

  Zazwyczaj o powyższym ubezpieczeniu myślimy w dwóch przypadkach: gdy straciliśmy drogocenny majątek lub, gdy chcemy mieć pewność, że to nas nie spotka w przyszłości. Pewność otrzymania odszkodowania w sytuacji, kiedy dojdzie do kradzieży/straty dóbr zarówno uspokaja, jak i pozwala się zabezpieczyć oraz zaplanować bezpieczną przyszłość. Dlatego warto, zanim podejmiemy decyzję, zapoznać się z naszą ofertą, którą realizujemy głównie na terenie Rzeszowa, Ustrzyk Dolnych, Jasła, Dębicy i pozostałych miast województwa. Jesteśmy również przygotowani  na kompleksową usługę w pozostałych miastach Polski. To zadanie znacznie ułatwi porada kogoś z naszej kadry, który pomoże nam wybrać ubezpieczenie majątkowe, spełniające nasze oczekiwania i potrzeby.

ubezpieczenie majątku - powody skorzystania